Salon płytek w Poznaniu szyty na miarę

Szukanie idealnego miejsca, gdzie kupimy płytki do naszego mieszkania nie jest zadaniem prostym. Nie wiadomo, czy sugerować się tylko ceną, czy dostępnością kolekcji. A może szybkim czasem realizacji? Wszystkie te cechy posiada Paste Group, które jest niekwestionowanym, największy salonem płytek w Poznaniu. Ich kolekcje płytek można znaleźć na stronie

Płytki do łazienki- prostota i klasyka

Okazuje się, że szczególnie w małych przestrzeniach, im mniej, tym lepiej. Dlatego w Poznaniu płytki do łazienki są tak popularne- łatwo się je komponuje, dobrze się zestawia z dekoracjami oraz wykończeniem pomieszczenia, i zdecydowanie ułatwia się personalizację łazienki.

Kuchnia- funkcjonalność to klucz do sukcesu

Kuchnie mają to do siebie, że potrzebują być proste w utrzymaniu. W Poznaniu, płytki do kuchni, odpowiednio dobrane, pozwalają na stworzenie właśnie tej funkcjonalności. I to wszystko przystępnej cenie. Największym problemem współczesnych gospodyń, jeśli chodzi o kuchnie, jest odpowiednio proste utrzymanie przestrzeni w czystości, i odporność na plamienie.

Płytki ceramiczne w Poznaniu- nowe technologie

Na przestrzeni lat bardzo zmieniły się sposoby, w których produkowane są płytki ceramiczne. Są teraz bardziej odporne na ścieranie, łatwiejsze w wytworzeniu, prostsze w montażu. Zmieniły się też trendy i wymagania. Od lat królują większe formaty płytek. Standardem jest kładzenie produktów o wymiarach 60×60 oraz większym. Ten format świetnie zadziała w mniejszych łazienkach, gdzie fuga może wynosić nawet 1-2 mm, nie zmniejszając optycznie przestrzeni.

  Czemu trzeba regularnie badać krew?