Siara to płyn produkowany z gruczołów mlecznych matki w ciągu pierwszych kilku godzin. po urodzeniu (72 godziny po urodzeniu dla matek ludzkich, 0-6 godzin dla matek bydła (krów)). Posiada ona ponad 700 podtrzymujących życie czynników immunologicznych, zasadniczych i wzrostowych, które zapewniają zdrowie i witalność organizmu noworodka.

Wykorzystanie colostrum u osób dorosłych

Badania wykazały, że gdy przechodzimy okres dojrzewania, nasze ciała stopniowo wytwarzają mniej odporności i nie są w stanie w pełni wykorzystać swoich możliwości. czynniki wzrostu, które pomagają naszemu organizmowi zwalczać choroby i leczyć uszkodzoną tkankę ciała.

Coraz częściej tracimy te istotne składniki, starzejemy się i umieramy. Stajemy się bardziej podatni na choroby, nasz poziom energii i entuzjazm maleje, nasza skóra traci elastyczność, a my przybieramy na wadze i tracimy napięcie mięśniowe.

Tabletki colostrum rozwiązaniem problemów zdrootnych

Problem zdrowotny opisany wyżej jest jeszcze bardziej nasilony, ponieważ żyjemy w toksycznym środowisku, z zanieczyszczeniami i alergenami wokół nas. Siara jest jedynym źródłem tego życia, które daje komponentom rzeczywiste czynniki immunologiczne i wszystkie czynniki wzrostu naszego organizmu (czynniki przeciwstarzeniowe) w perfekcyjnej kombinacji, zgodnie z zamierzeniami natury.

Więcej informacji o produktach zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych znaleźć można na stronie producenta:

  Wanny łazienkowe wolnostojące do łazienki